Závěsy na míru v pražském bytě


Závěsy na míru v pražském bytě

Interiér pražského bytu v novostavbě byl jak nepopsaný list. Klientka měla představu o řešení stínění interiéru za pomocí závěsů na míru, kterou jsme při návrhu pečlivě zohlednili. Ten měl působit útulně, ale přitom moderně a neokoukaně.
V potaz jsme vzali vzorníky látek několika evropských výrobců. S ohledem na interiér se nám podařilo vybrat látku s jemnými tóny barevné palety, měkké struktury a rustikálnějším nádechem na dřevěných prvcích.
Stínění v podobě vybraných závěsů to vše respektuje. Závěsy byly ušity na míru z polotransparentní látky v béžových tónech s jemnou zlatou nitkou doplňují interiér, navazující na barevnost pokoje. Barevnost látky se mění dle průsvitu světla přes materiál. Jelikož je pokoj prosklen ze tří stran, plní zde závěsy i formu akustického prvku. 
Celkově se jedná o interiér v jednoduchém designu s důrazem na materiály. Tomu odpovídá i provedení kolejnice pro textil. Ta spočívá v minimalistickém hliníkovém profilu, lakovaného do bílé barvy. Ten tak splývá se stropem a nechává vyniknout samotnou látku závěsů a jejich zpracování.
Šití je stylem jednoduchého skladu, tedy pravidelného rozestupu jezdců vytvářející pravidelné vlny na látce závěsu
Celý dojem z textilu je umocněn použitím dekoračních úvazů. Barva úvazů ladí s barvou pohovky a koberce. Vše je tedy promyšlené a doladěné do detailu. 
Celkové hodnocení klientů pak odpovídá jejich představě. Vytvořili jsme pro ně útulný interiér v jemných tónech za použití kvalitních materiálů. 
Kontaktujte nás s vaší poptávkou pokud jsme vás zaujali naším řešením. Ozveme se vám a probereme s vámi vše důležité.