Závěsy na míru – Grandhotel Tatra


Závěsy na míru v Grandhotelu Tatra

Při výběru vhodného typu stínění jsme brali ohled nejen na nadstandardní kvality Grandhotelu Tatra, ale také na jeho umístění na krásném svahu valašské krajiny v obci Velké Karlovice. Hotel je zasazen do úchvatné Beskydské krajiny a právě výhled na ni bylo také důležité podtrhnout a zároveň se sladit s designem celého interiéru.
Proto jsme zvolili jemnou záclonu v krémové barvě v kombinaci s neutrálním odstínem závěsů, který díky tmavší barvě hezky kontrastuje s dubovým nábytkem. Vše je ušito na míru, dle konkrétních požadavků investora. Jako finální třešničku na dortu, jsme do pokojů dodali přehozy z umělé, ale přesto luxusní kožešiny.
Uchycení závěsů bylo pomocí značkových hliníkových kolejniček, které mají skvělé kluzné vlastnosti a jejich ovládání (tahem za závěs) je tak hračkou. I když je brána látka jako hlavní cíl při výběru nového stínění, tak se nesmí zapomínat na kvalitní systémy zavěšení (kolejnic). Při výběru nekvalitních komponent může nastat zadrhávání při pojezdu, či vytrhávání jezdců z kolejniček. Spolehněte se na komplexní dodání stínění od DIAMOND DESIGN a mějte tak jistotu funkčnosti po dlouhá léta. Bezchybná funkčnost pojezdu je testována již při finální kompletaci v naší dílně.
Závěsy na míru byly ušity na jednoduchý sklad, aby při zatažení překryly kolejnice a podpořilo se tak zatemnění v pokojích v nočních hodinách. Vše za účelem zajištění maximálního soukromí a komfortu návštěvníků hotelu. Lehké voálové záclony na míru byly ušity na tzv. zvlněný sklad, který krásně drží tvar pravidelných vln bez nutnosti dodatečného řasení a neustálého upravování. 
Pokud vás řešení stínění zaujalo, tak nás kontaktujte s vaší poptávkou. V co nejkratší době se vám ozveme nazpět a probereme s vámi vše důležité pro vytvoření konkrétní nabídky.